סגנון חיים

איך לבחור דיספנסר לחדר אמבטיה

כיום אין כמעט בית שאין בו סוג כזה או אחר של דיספנסר. דיספנסר הוא מכשיר המשמש להוצאת מוצרים או חומרים מתכלים באופן מתואם ומסודר. היא מאפשרת אספקת כמויות קבועות של חומרים ומסייעת בשמירה על ניקיון וסדר במקום השימוש. חלק מהדגמים הנפוצים של הדיספנסרים כוללים מתקן סבון, מתקן שמפו, מתקן למטבח ולחומרי ניקוי ועוד.. במקום להשתמש בחפצים קטנים ומפוזרים, מתקן מאפשר לשמור את החומרים במקום אחד ולפזר אותם בצורה נכונה ומסודרת. הוא מקל על ניהול מלאי ומצטיין בשמירה על ניקיון וסדר במרחב הציבורי או הביתי.

סוגי דיספנסר

ישנם מספר סוגים של מכשירי סבון, המיועדים לשימוש במגוון תחומים כמו בית, משרד, מסעדות, בתי מלון ועוד. להלן כמה דוגמאות לסוגי מתקן סבון:
1. דיספנסר לסבון נוזלי – מכיל מכשיר אוטומטי העושה שימוש בטכנולוגיית תנועה להוצאת כמות סבון מדויקת. המכשיר מונע נזקים לסבון, ומאפשר חיסכון בשימוש בסבון.
2. דיספנסר לקרם נוזלי – מכיל מכשיר המשמש להוצאת קרם נוזלי מדויק לשימוש במקומות ציבוריים כמו בתי חולים ומרפאות.
3. דיספנסר לסבון גוף – מכיל מכשיר המשמש להוצאת סבון גוף מדויק לשימוש במקומות ציבוריים כמו בריכות שחייה ורכבי שטח.

חומרי גלם ליצירת דיספנסר

דיספנסרים עשויים ממגוון חומרים בהתאם לסוג המתקן ומטרתו. חומרים נפוצים המשמשים ליצירת מתקנים כוללים:
1. פלסטיק – זהו חומר קל, עמיד וקל לייצור, ומגיע בצבעים שונים המתאימים לעיצוב הסביבה בה משתמשים במתקן.
2. מתכת – מתקנים עשויים ממתכות כמו נירוסטה, נירוסטה או אלומיניום. מתכות אלו יכולות לספק עמידות וקשיחות מצוינות והן משמשות בדרך כלל למכשירים הנתונים לכוח רב יותר.
3. זכוכית – מצוינת לחומרים נוזליים, כמו סבון ומוצרי טיפוח אחרים, עשויה להיות עשויה מזכוכית. זכוכית ניתנת לניקוי בקלות ומשמשת כחומר חזק וצלול להצגת הסבון או החומר הנוזלי שבתוכו.

עיצוב של דיספנסר

עיצוב הדיספנסר תלוי בסוג המתקן ובמטרה שלשמה הוא שימש. מתקן סבון לאמבטיה עשוי להיות בעל עיצוב קלאסי ואלגנטי, בעל צורה מעוגלת ופשוטה, או עיצוב עכשווי ומודרני עם צורה מרובעת וצבעים עזים ובהירים. מתקן לנטילת ידיים בחדר אמבטיה או מטבח יכול להיות בעל עיצוב פרקטי ואופטימלי, להפחתת הפגיעה בסביבה ולקיצור זמן השימוש בבקבוקי סבון חד פעמיים. מתקנים מסוג זה מגיעים בצבעים שונים ויכולים לכלול טכנולוגיות מתקדמות כמו חיישנים ומסכי LCD להצגת נתונים על רמת הסבון שנותר.

בוטיק לאמבט – חנות למוצרי אמבטיה יוקרתיים